İlaçlı Petek Temizliği Zararlımı?

İşini bilmeyen sorumsuz teknik servisler yüzünden ilaçlı petek temizliği yaptıran müşterilerimizin çoğu mağdur. Tesisat temizlemede kullanılan kimysal iyi yıkanmalıdır. Eğer içeride kimyasal kalırsa ısınında etkisiyle kombiyi ve tesisatınızı peteklerinizi yavaş yavaş yiyerek pahalı arızaların oluşmasına sebep olmaktadır. Petek temizleme muhakak yetkili işi bilen yaptığı işe garanti veren firmalar tercih edilmelidir. Bunların sağlanmaması durumda mağduriyeti müşteriler çekmektedir. Hizmet aldıktan sonra kombileri arızalanan müşterilerimiz bir daha firmaya ulaşamamaktadır.

ilaçlı petek temizliği

İlaçlı Petek temizlemede Petek temizleme sonrasında aylık yakıt giderleriniz düşüyor ve daha az yakıtla daha iyi ısınmaya başlıyorsunuz. Peteklerini belirli aralıklarla temizleten kişiler daha konforlu ısınıyor, beklenmedik şekilde ısı kaybından etkilenmiyor. Kirli petekler nedeniyle daha fazla yakıt tüketimi olduğu bilinen bir gerçektir. 

Petek temizliği faydaları bunlarla bitmiyor. Ayrıca kombiniz daha uzun önürlü ve sorunsuz oluyor. Kombiniz tesisattaki suyu ısıtırken zorlanmadığı için daha uzun yıllar size hizmet ediyor. Kış ortasında kombi arızaları ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Peteklerinizi Profesyonel makine ile özel petek temizleme kimyasalı ile ilaçlı petek temizleme ile temizleyen firmalardan hizmet aldığınız sürece bu hizmetin tüm faydalarından yararlanabilirsin